İzmir Patent Web Tasarımı Yaptığımız işlerden olan, İzmir Patent web tasarım sayfasını, özelliklerini, marka stratejilerini ve konumlandırma hikayesini buradan inceleyebilirsiniz.
İzmir Patent Web Tasarımı
İletişim 0536 580 37 57 / Mobil Görünüm
Sosyal İletişim Kanallarımız Köse Sk.Nenehatun, 34275 Arnavutköy/İstanbul +90 212 212 35 17 Arnavutköy Web Tasarım Logo

İzmir Patent Web Tasarımı

 • Yaptığımız İşler Arnavutköy Web Tasarım
  İzmir Patent
  İzmir Patent
  İzmir Patent

  İzmir Patent

  Kurumsal Web Tasarım

 • Yaptığımız İşler Arnavutköy Web Tasarım
  İzmir Patent
  İzmir Patent

  İzmir Patent

  Responsive Web Tasarım

      Mobil ve Tablet Cihazlara Duyarlı ve Uyumlu Tasarım

 • İzmir Patent

  İzmir Patent

  Kurumsal Web Tasarım

  •    Kurumsal Web Tasarım
  •    Web Tasarım SEO
  •    Web Sitesi Yazılım ve Kodlama
  •    Kurumsal SEO Danışmanlığı
  •    E-Ticaret Uygulamaları
  •    Com tr Tescil


İzmir Patent, ve İzmir Web Tasarım "Marka Şehir İzmir" proje kapsamında konumlanan Etkin Patent' in önemli iştiraklerindendir.


Öncelikle İzmir' in sahip olduğu değerlerin üzerine konumlandırılmış yenilikçi projeler üreterek İzmir' i önemli şehir pazarlama örnekleri arasında yer almasına katkı sunmak ve İzmir' de bulunan önceki ve sonraki İzmir markaların bu şehir pazarlamasından azami yararlanabilecek yeni markaların oluşmasına katkı sağlayacak web tasarım sayfaları hazırlanmıştır.


"Marka Şehir İzmir" Projesi kendi başına özgün ve ayırt edici ama aynı zamanda Etkin Patent' in "marka şehir" proje konseptinde uygun bir şekilde tasarlanmıştır.


"Marka Şehir İzmir" in  web tasarımlarında en yeni Web yazılım teknolojileri kullanılmış özellikle Google AMP  özel mobil sayfa ve responsive tasarım (Mobil ve tablet cihazlara uyumlu) teknoloji kullanılarak hemen  herkesin her türlü cihazla her yerden daha kolay erişimi ve incelenmesi sağlanmıştır.


İzmir Patent ve İzmir Web Tasarım sayfalarında kullanılan logo ve kurumsal kimlik "marka şehir" proje konseptine uygun olmakla birlikte, yapılan bir araştırma da,  izmirlilerin kendilerini en çok ifade ettikleri rengin mavi olduğu sonucu üzerine, İzmir Patent ve izmir Web Tasarımın kurumsal renginin mavi olmasına karar verilmiştir.


Gelecek öngörüsüyle yaratıcı fikirlerle  tasarlanmış, ayırt edici, markaya değer katan, akılda kalıcı, ürün,  hizmet ve şirketinizi tanımlayan, güçlü marka algısı yaratan, yeni marka isimleri, logo ve kurumsal kimlik tasarlayan marka danışmanları ve yetenekli grafik tasarımcılar arıyorsanız bize ulaşın.


Arnavutköy Web Tasarım | Neler Yapıyoruz

Marka ile özdeşleşen, akılda kalıcı ve ayırt edici Modern Logo Tasarımı
Marka kişiliğine uygun Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Web Tasarım ve Kodlama
Kurumsal Web Tasarım SEO Danışmanlığı
Yeni Marka İsmi Oluşturma
- Paket Proje Hazırlama
Marka Tescil Başvuru ve Danışmanlık Hizmetleri
Tasarım Tescil Başvuru Danışmanlık Hizmetleri
- Patent/Faydalı Model Başvuru ve Danışmanlık Hizmetleri
- Com, Net, Com TR Alan Adı Tahsis ve Tescil İşlemleri
Hosting (Site barındırma) Hizmetleri

Diğer Web Tasarım, Logo ve Kurumsal Kimlik Referanslarımıza BURADAN  ulaşabilirsiniz.
Marka ve logo tescil işlemleri oldukça yararlı bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz.Bilgi
MUTLU MÜŞTERİLER
Markalarımızın tescili ve tüm patent işlerimizde çözüm ortağımız Etkin Patent ile çalışıyoruz. Bizden çok markalarımıza sahip çıktığını ve titizlikle takip ederek bizleri yönlendirdiklerini söyleyebilirim. Etkin Patent ile tanıştıktan sonra diğer rakip şirketlerinden ne kadar farklı olduklarını anladık. Bizim için en önemli farkları, amaçlarımızı gerçekleştirirken sadece bizim işimizi ifa eden değil aynı zamanda büyük resmi göstererek bize yolumuzda ışık tutan bir ortağa dönüşmeleridir. Bu kalite ile herkesin tanışmasını isterim
DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Yaptığımız işlerden birisi olan Adana Web Tasarım sayfasını, web yazılım teknolojilerini ve SEO uygunluğunu ve diğer özellikleri inceleyebilirsiniz.