Kurumsal Web Tasarım » Kurumsal Web Sitesi Arnavutköy Web Tasarım; Şirketlere Kurumsal web tasarım projeleri hazırlamakla birlikte, çok ucuz fiyatlarla markalaşmaya uygun kurumsal web sitesi hazırlamaktadır.
Kurumsal Web Tasarım » Kurumsal Web Sitesi
İletişim 0536 580 37 57 / Mobil Görünüm
Sosyal İletişim Kanallarımız Köse Sk.Nenehatun, 34275 Arnavutköy/İstanbul +90 212 212 35 17 Arnavutköy Web Tasarım Logo

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım Arnavutköy Web Tasarım; Şirketlere Kurumsal web tasarım projeleri hazırlamakla birlikte, çok ucuz fiyatlarla markalaşmaya uygun kurumsal web sitesi hazırlamaktadır.
,  Ana Kategori : Web Tasarımı,  Kategori :  Web Tasarım  Tarih :  15.1.2019       Google Plus      
Köse Sk.Nenehatun, 34275 Arnavutköy/İstanbul +90 212 212 35 17 Arnavutköy Web Tasarım

Arnavutköy Web Tasarım Logo

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım, şirket ve firmaların, kamu dahil kurumların yaptığı işler ve kendilerini en iyi şekilde ifade edebildikleri alanlardır.

Arnavutköy Wweb Tasarım olarak, kurumsal web sitesi öncesi geniş katılımlı brief alınmaktadır. Kurum yönetici ve çalışanların kurum algısı ile tüketicilerin kurumu nasıl algıladığı da ayrıca gözlenmektedir.

Arnavutköy Web Tasarım olarak yine Kurumsal web tasarım başlangıcında, firmanın tüm kurumsal kimliğine hakim olacak şekilde incelenmektedir. Şayet firmanın kurumsal kimliği yoksa öncelikle yeni baştan kurumsal kimlik tasarımı çalışılmaktadır.

Arnavutköy Web Tasarım olarak  başta Holdingler olmak üzere büyük ölçekli firmalarda genellikle bulunan ve tüm görselleri kullanım şekilleriyle birlikte barındıran marka rehberleri (Brand Guideline)  hakim olacak derecede ayrıntılı incelenmektedir.

Kurumsal web tasarımlar hazırlık aşaması önemli olduğu kadar firmanın kurumsal web sitesinde olması gereken istekleri ve öncelikleri de oldukça önemlidir.

Kurumsal web tasarım mutlaka kurumun kendisi en iyi şekilde ifade edebildiği görsel özellikler ve kurumsal kimlikte kullanılan renklerin aynısı kullanılmaktadır. Kurumsal web sitelerinde, kurumun logosu tüm unsurlarının net, açık ve anlaşılır şekilde kullanılmaya özen gösterilmektedir. Çünkü logo, kurumsal web tasarımda kurumu kısa sürede en iyi şekilde ifade eden ve genellikle de ilk izlenimin yarattığı algı zihninde yer ettiğinden boyutları dahil web sayfasında yerleşimi ve yansıtma şekli oldukça önemlidir. Logo arka planda kalmaması gerektiği gibi, aşırı derecede de öne de çıkarılmamalıdır.

Marka Şehir Arnavutköy” Proje kapsamında, şehirlerimizin markalaşması için tüm ücretlerde yarı yarıya İNDİRİM yaptığımız Marka Tescil Ücreti ve Tasarım Tescil Ücretleri başlıklı yazılarımızı ve Kampanyalarımızı incelemenizi öneriyoruz. Anında Kredi kartı veya havale ile ödeme yaparak aynı gün içinde logo tasarım, com tr ve marka tescilini yapabilir ve markanıza ait hazır web tasarımlarımızla internette  yer alabilirsiniz. Online Tescil sayfamıza BURADAN inceleyebilirsiniz.
 

Kurumsal web tasarım sitesinin ana sayfaları önemli olduğu kadar alt sayfaları da oldukça önemlidir. Sayfa geçişleri bir bütün olmalı, ana sayfada yansıtılan algı diğer sayfalarda da zayıf olmamalıdır.


Arnavutköy Web Tasarım | Kurumsal Web Sitesi


Son çıkarılan yasa ile birlikte, yasal koşulların gerektirdiği ölçekteki büyük şirketler mali verileri, toplantılar ve duyuruları da artık kurumsal web sitesi yayınlamak zorundalar. Ancak özellikle mali verilerin tablo özellikleri nedeniyle ana sayfa ile özdeşleştirilmemesi halinde kurum imajının zayıflamasına sebebiyet verdiğinden tüm şirket bilgileri de tıpkı ana sayfa da kullanılan tema özelliklerinde ve aynı özen ve dikkatle şekillendirilmelidir.

Özellikle sosyal medyanın gücü kimi durumlarda oldukça avantajlar yarattığı gibi, bazen de şirket ve/veya şirket ile bağlantılı şahıs ve kurum aleyhine, kurumun itibarini zedeler haberler kısa sürede yayılması nedeniyle imaj kayıpları oldukça tehlike arz etmektedir.

Arnavutköy Web Tasarım olarak kurumların zorunlu ve/veya önceden planlanan strateji doğrultusunda duyuru, haber ve ilanlarını sosyal medya üzerinden paylaşmalarını önermektedir. Gelecek de bir çok şirketin de daha aktif sosyal medyayı kullanacağı da aşikardır.

Arnavutköy Web Tasarım olarak, tüm bu olumlu/olumsuz durumlarda, dezavantaj oluşturacak pozisyonlara anında aksiyon alınarak kurum itibarını korumak ve  topluma kurum haberleri tek elden ve profesyonel şekilde sunmak, kimi durumlarda da kullanıcılarla interaktif iletişim kurmak için şirketlerin kurumsal kimliğe uygun, kolay yönetilebilir bir bloğunun olması gerektiğine inanıyoruz.

Arnavutköy Web Tasarım” ve İştiraki olduğu Etkin Patent en yeni teknolojileri kullanarak her zaman ayırt edici, katma değer üretecek yaratıcı projeler üreterek markalaşmanıza ve yeni Pazar ve müşterilere daha kolay erişmenize maksimum katkı sağlamaktadır.

Etkin Patent ve Arnavutköy Web Tasarım olarak, şu anda hiçbir kurumsal web sitesinde olmamasına rağmen gelecek öngörüsü üzerine yenilikçi projeler arasında müşterilerine mutlaka blog sayfası önerilmekte ve kurumun kimliğine uygun şekilde kullanılması için de gayret göstermektedir.

Örneğin  markanız ve/veya şirketiniz aleyhine her hangi bir haber ve/veya sosyal medya üzerinden bir karalama haberi ve/veya blog ve forumlarda kötü bir haber yayını arama motorlarınca hemen indekslendiğinden bunları kısa süre içinde ortadan kaldırmak mümkün olmayacaktır. Şu anda itibar yönetimi kapsamında şirket ve şahıs aleyhine her türlü yayın için sürekli mücadele edilmesine rağmen kısa süre içinde sonuç alınmadığı aşikardır.

İşte tam böyle bir durumda eğer şirket/kurumun güncel bir blog sayfası var ve bu sayfa profesyonelce yönetiliyorsa, imaj kaybına neden olan kötü haber için, kendi  blog sayfasından gerekli açıklamalar yayınlanır ve bu açıklamalar önce blog üzerinden yayınlanır. Sonra da ilgili blog sayfası sosyal medya üzerinden paylaşılır.

Marka Şehir Arnavutköy” Projesi kapsamında oluşturulan her yeni marka tescil,  Web Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı ve  logo tasarım projeleri “Arnavutköy Web Tasarım” dahil şimdilik 70 adet (çok yakında yayına verilecek projelere ait 1.000 dolayında web sayfası)  “Marka Şehir” proje sayfalarında (BURADAN inceleyebilirsiniz.) yayınlanarak markalaşmanıza ve yeni pazarlar bulmanıza katkı sunulmaktadır.  
 

Arama motorları şirket/kuruma ait içeriklerin sorgulamasında, öncelikle ilgili kurum web sayfasında içerikleri listelediğinden doğal olarak kullanıcılar ilgili kötü haber ve içeriğin yanı sıra sizin açıklamalarınız aynı sıralarda hatta bunların üstünde listelediğinden en azından kullanıcılar her iki içeriği de bir arada inceleneceğinden  kurum imajı kısmen de olsa korunmuş olacaktır.

Kimi markalar bu tarz itibar kaybına neden olan asılsız haberler için bile milyonlarca lira harcayarak büyük gazeteler de ilan yayınlamalarına rağmen istenilen sonuca ulaşamamalarının yanı sıra yıllar geçmesine rağmen ve büyük uğraşlara rağmen hala ilgili içeriklerin çoğu internet üzerinden ulaşılabilir durumdadır.

Arnavutköy Web Tasarım tamamen kurumsal web sitesiyle  özdeşmiş, kuruma önemli derecede kazanımlar sağlayacak, kurumsal kimliğine uygun ve kurumsal web tasarıma entegre, yenilikçi projelerle yapılandırdığı kurum blog sayfaları da hazırlamaktadır.

Sonuç olarak özel kurumsal web tasarım hazırlama özel proje geliştirilmesi, kuruma özel, kurumun temel özelliklerinde ve ayırt edici niteliklerinde en kısa süre içinde net ve anlaşılır bir şekilde ortaya koyması ve bunların yanı sıra olabildiğince dinamik kurumsal web tasarım projeler için müşteri temsilcilerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım

Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu
MUTLU MÜŞTERİLER
Markalarımızın tescili ve tüm patent işlerimizde çözüm ortağımız Etkin Patent ile çalışıyoruz. Bizden çok markalarımıza sahip çıktığını ve titizlikle takip ederek bizleri yönlendirdiklerini söyleyebilirim. Etkin Patent ile tanıştıktan sonra diğer rakip şirketlerinden ne kadar farklı olduklarını anladık. Bizim için en önemli farkları, amaçlarımızı gerçekleştirirken sadece bizim işimizi ifa eden değil aynı zamanda büyük resmi göstererek bize yolumuzda ışık tutan bir ortağa dönüşmeleridir. Bu kalite ile herkesin tanışmasını isterim


E-Bülten